logo

Proponujemy Państwu szereg materiałów do uszczelniania, w tym m.in. wiele rodzajów filcu technicznego. W naszym asortymencie jest np. filc polerski, który służy do usuwania zarysowań z powierzchni metalowych lub szklanych. Mamy również filc podkładkowy i uszczelkowy, które stosuje się m.in. w przemyśle samochodowym oraz meblarskim. Dostarczane przez nas filtry techniczne znajdują zastosowanie w wielu branżach, w tym branży galanteryjnej, przemyśle radiofonicznym, a także w produkcji maszyn i urządzeń technicznych. Współpracując z nami, mają Państwo gwarancję najwyższej jakości produktów, konkurencyjnych cen oraz ekspresowej realizacji każdego zamówienia. 

Filc uszczelkowy posiada wiele zalet takich jak doskonała absorpcja cieczy, pochłanianie pyłu czy właściwości izolacyjne. W efekcie jest chętnie wykorzystany w wielu różnych gałęziach przemysłu - od branży maszynowej po motoryzację. Wykonany z włókien wełnianych o dużej elastyczności doskonale sprawdza się również przy wykonywaniu uszczelnień. Uszczelki z filcu technicznego wykorzystywane są w miejscach gdzie konieczna jest ochrona przed pyłem, czy olejami. Filc uszczelkowy sprawdzi się również jako podkładka mająca na celu wygłuszenie drgań.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty, w której znajdą Państwo szczeliwa plecione oraz różne wyroby gumowe. Aby ułatwić Państwu wybór odpowiedniego produktu, służymy także doradztwem technicznym. 

produkt

Filc Uszczelkowy Biały

 

produkt

Filc Uszczelkowy Szary