logo

Szczelinex to producent bezazbestowych uszczelnień technicznych, materiałów termoizolacyjnych i materiałów powroźniczych. Firma działa na rynku polskim od 1986 roku. Długoletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość i powtarzalność produkowanych produktów.

Sprzedaż materiałów izolacyjnych i budowlanych

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które zajmuje się produkcją i sprzedażą różnego rodzaju materiałów izolacyjnych, powroźniczych oraz budowlanych. W naszym asortymencie znajdą Państwo najwyższej jakości produkty, takie jak uszczelki gumowe, szczeliwa plecione i termoizolacyjne, liny konopne czy też węże gumowe i PCW. Z naszych usług skorzystać mogą firmy z wielu segmentów przemysłu, w tym m.in. energetycznego, ciepłowniczego, stoczniowego, wydobywczego oraz chemicznego. Proponujemy również rozwiązania dla przemysłu spożywczego, a także produkty wykorzystywane w gospodarce komunalnej. Mamy duże doświadczenie i silną pozycję na rynku. Nasz park maszynowy wyposażony jest w nowoczesne urządzenia, jak np. splatarka do produkcji pakunków z wysokojakościowych przędz, dzięki czemu sprawnie i rzetelnie zrealizujemy nawet najbardziej wymagające zamówienie.

Termoizolacje i wyroby powroźnicze - najwyższy standard usług

Doskonała jakość naszych szczeliw, wszelkich wyrobów gumowych, izolacyjnych, materiałów budowlanych i innych produktów, bierze się stąd, że podczas pracy łączymy sprawdzoną tradycję powroźnictwa z innowacyjnością najnowszych technologii. Nieustannie inwestujemy w rozwój, aby móc sprostać wymaganiom każdego klienta.

Umożliwiamy konsultacje z wykwalifikowanymi doradcami technicznymi. Jesteśmy solidnym partnerem biznesowym, który z zobowiązań wywiązuje się kompletnie i terminowo. Proponujemy konkurencyjne ceny, a warunki płatności uzgadniamy indywidualnie. Zapewniamy również transport zakupionych produktów. Zapraszamy!