logo

Szczeliwa plecione należą do jednych z najczęściej wykorzystywanych uszczelnień. Firma Szczelinex oferuje szeroki asortyment artykułów uszczelniających, w tym uniwersalne szczeliwa plecione, które charakteryzują się wysoką jakością i możliwością zastosowania w różnych sytuacjach, a przede wszystkim w uszczelnianiu armatur przemysłowych. Oferujemy szczeliwa do zastosowań dynamicznych oraz szczeliwa do zastosowań statycznych. W asortymencie mamy m.in. szczeliwo plecione z przędzy bawełnianej, impregnowane z dodatkiem grafitu. Taki produkt jest bardzo powszechnie stosowany w przemyśle, na przykład w pompach wirnikowych. Oferujemy też szczeliwo grafitowe, które jest odporne na wysokie temperatury. Wszystkie oferowane przez nas produkty cechują się wysoką trwałością, łatwością w montażu oraz atrakcyjną ceną. 

Szczeliwo PTFE białe podtyte impregnatem charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie roztworów chemicznych. Wersja wypełniona grafitem cechuje się ponadto zwiększoną elastycznością. Dodatkowo w ofercie posiadamy modele szczeliwa PTFE bez impregnatu oraz ze specjalnym dodatkiem przędzy aramidowej.

Zachęcamy do zapoznania się również z innymi produktami z naszej oferty w tym z doskonałymi szczeliwami termoizolacyjnymi. W przypadku pytań zapraszamy również do kontaktu z firmą Szczelinex. 

produkt

Szczeliwo PTFE Grafit i Aramid

 

produkt

Szczeliwo PTFE Grafit Bez Impregnatu

 

produkt

Szczeliwo PTFE Grafit

 

produkt

Szczeliwo PTFE Białe