logo

Mamy dla Państwa różnego rodzaju taśmy i tkaniny. W naszym asortymencie można znaleźć uniwersalną taśmę szklaną, która jest stosowana jako izolacja cieplna w maszynach i instalacjach narażonych na kontakt z wysokimi temperaturami. Proponujemy także taśmę brezentową, która dzięki swoim wodoodpornym właściwościom stosowana jest do produkcji namiotów, pokrowców i odzieży ochronnej. Mamy też wysokiej jakości taśmy hamulcowe do maszyn przemysłowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. 

Dostępne w naszej ofercie taśmy hamulcowe przystosowane są do pracy nawet w wysokich obciążeniach. Umożliwia to ich budowa wielowarstwowy splot wykazuje dużą odporność i nawet w ekstremalnych warunkach nie ulega rozwarstwieniu. Zbrojenie z drutu, który jest dodawany do przędzy na etapie produkcji, stanowi dodatkowe wzmocnienie i wspomaga proces hamowanie poprzez odprowadzanie ciepła. W sprzedaży posiadamy taśmy hamulcowe w wersjach  wykonanych z przędz aramidowych ze zbrojeniem miedzianym oraz przędz ceramicznych zbrojonych drutem mosiężnym i impregnowanych kompozycją żywic.

W naszym asortymencie znajdą Państwo także termoizolacyjne taśmy ceramiczne oraz cechujące się unikalną wytrzymałością mechaniczną taśmy aramidowe. Zajmujemy się również tworzeniem artykułów takich jak filc techniczny.  

produkt

Taśma Glinokrzemianowa Ceramiczna

 

produkt

Taśma hamulcowa ATU-AE

 

produkt

Taśma hamulcowa BAC

 

produkt

Tkanina Aramidowa

 

produkt

Tkanina Glinokrzemianowa Ceramiczna