logo

Firma Szczelinex jest producentem uszczelek oraz innych materiałów termoizolacyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór uszczelek gumowych, fibrowych, kołnierzowych i tekturowych, a także uszczelek PTFE. Produkty wykonane są precyzyjnie i świetnie sprawdzą się w wielu sytuacjach. Proponujemy Państwu m.in. uszczelki fibrowe, które stosuje się np. przy przewodach benzynowych, uniwersalne uszczelki filcowe oraz niestandardowe produkty o dowolnym kształcie, przygotowane zgodnie z zamówieniem klienta. Nowoczesna technologia umożliwia nam wykonywanie niezawodnych produktów do uszczelniania, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.. 

Uszczelki PTFE (z politetrafluoroetylenu) charakteryzują się najwyższym poziomem odporności chemicznej. Doskonale sprawdzają się w warunkach wysokiej temperatury, braku smarowania oraz wysokiego ciśnienia. Uszczelki PTFE wytrzymują pracę na sucho. Dostarczamy produkty w różnych rozmiarach i kształtach, a także wykonane na indywidualne zamówienie klienta. Uszczelki PTFE znajdują zastosowanie praktycznie w każdej gałęzi przemysłu, w tym w przemyśle spożywczym, hutniczym i farmaceutycznym.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty producenta uszczelek, firmy Szczelinex. Wykonywanie uszczelnień to nie jedyna dziedzina, w jakiej specjalizuje się nasza firma, jesteśmy także producentem materiałów termicznych. W przypadku pytań zapraszamy również do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu, który spełni Państwa oczekiwania. 

produkt

Podkładka z Płyty Ceramicznej

 

prodkt

Uszczelka o Dowolnym Kształcie

 

produkt

Uszczelka Filcowa

 

produkt

Uszczelka Instalacyjna