logo

Oferujemy różnego rodzaju węże gumowe i PCW do wielu zastosowań. U nas mogą Państwo nabyć lekkie i elastyczne węże do paliwa oraz gazu płynnego LPG. Ponadto proponujemy wytrzymałe i odporne na wysokie temperatury produkty dla potrzeb przemysłu, a także specjalne węże do gaśnic i cystern. Dostarczane przez nas węże gumowe charakteryzują się doskonałą elastycznością oraz odpornością na czynniki chemiczne, oraz uszkodzenia mechaniczne. Dostarczamy produkty wykonane z najwyższej jakości gumy, co gwarantuje wieloletnie użytkowanie. 

Węże do gaśnic to jedne z podstawowych elementów wodnej armatury pożarniczej. Oferowane przez nas węże dedykowane są do pracy w ciśnieniu roboczym nieprzekraczającym 4,0 MPa oraz temperaturze w granicach od -30°C do 60°C. W efekcie doskonale współpracują urządzeniami do gaszenia pożarów, wykorzystującymi różnego rodzaju środki gaszące. Oferujemy węże pożarnicze tłoczne, ssawne oraz węże półsztywne. Dzięki wytrzymałości na wysokie ciśnienie, węże do gaśnic znajdują zastosowanie nie tylko w pożarnictwie, ale również w rolnictwie.

Oferta firmy Szczelinex oprócz węży gumowych i PCW obejmuje wiele artykułów odznaczających się wysoką jakością wykonania, wśród nich znajdują się m.in. uszczelki fibrowe i gumowe. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami dostępnymi w naszym sortymencie i życzymy udanych zakupów. 

produkt

Wąż do Gaśnic

 

produkt

Wąż do Sprężonego Powietrza i Wody